Poptávka
Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Založení firmysvářeč

Společnost FasKon Metal s.r.o. byla založena roku 2004, jako společnost s ručením omezeným, se zaměřením na výrobu oken, dveří, fasád z hliníku, ocelové konstrukcí a zpracování ušlechtilých kovů. Jsme ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu.

Do obchodního rejstříku byla zapsána v Plni 26. 5. 2004. Zkušenosti máme od roku 1996, kdy se rozběhla výroba oken, dveří a fasád pro německé, anglické a české zadavatele. Vedoucí pracovníci mají praxi ve výrobě fasád již od roku 1991. Naše výrobní prostory v Plzni činí ve dvou halách 2000 m2. V současnosti zaměstnáváme 25 pracovníků.

Výrobní program

Společnost FasKon Metal s.r.o. vyrábí dveře a okna z hliníku, ocelové a hliníkové fasády. Řežeme a svařujeme nerez i hliník, pálíme plamenem, kompletujeme. Vyrábíme fasády, okna, posuvné stěny, dveře, schodiště, zábradlí z našeho či dodaného materiálu. Vyrábíme protipožární dveře, okna a stěny firmy Jansen s atesty. Specializujeme se na systémy Schüco, Reynaers, Wicona a další. Svařujeme hliník, ocel dle Evropské normy EN 264. Vyrábíme:

  • okna, dveře, fasády z hliníkových a ocelových profilů,
  • protipožární dveře, okna a dělící stěny,
  • kotvení hliníkových fasádních systémů,
  • ocelová schodiště a zábradlí, ostatní stavební prvky.
  • Zpracováváme systémy HUECK-HARTMANN, SCHÜCO, WICONA, JANSEN, REYNAERS a jiné.
  • Svařujeme ocelové konstrukce, hliníkové konstrukce a nerez metodou MAG, MIG, TIG, WIG.